MediaPromotion

Jste podnikatelé ve službách a toužíte po viditelnosti v médiích?

Pročítáte on-line stránky prestižních médií, otáčíte stránky magazínu a uprostřed toho všeho VAŠE jméno, VAŠE služby, VAŠE podnikání.                                                                                                  Představte si, že si o Vás přečtou stovky, tisíce, možná i desetitisíce potenciálních zákazníků, kteří by o Vás jinak nevěděli.                        Už brzy to můžete zažít

Co Vám zviditelnění v médiích přinese? 

  • Budování jména/značky - lidé dávají přednost značkám, které znají.  A média jsou tím nejrychlejším způsobem, jak se dostat do povědomí. Být v médiích znamená vytvářet důvěru a renomé.                                                                                               
  • Dosah - on-line i tištěná média mají obrovský dosah. Vaše služby mohou objevit potenciální klienti, obchodní partneři nebo sponzoři, o kterých jste si doposud mohli nechat zdát.                                                             
  • Důvěryhodnost- mediální pozornost dává Vašemu podnikání pečeť kvality a spolehlivosti. Lidé často vnímají mediálně zviditelněné podnikatele jako expertní autority ve svém oboru.                                                        
  • Odlišení od konkurence - v médiích se neobjevuje každý. Buďte mezi těmi, kdo vyčnívají a neztrácejte se v davu.                                                                                                                                                                                                                      

JAK NA TO?


MediaPromotion

Jednorázová PR spolupráce 1:1 s garantovaným mediálním výstupem. 

Proč jednorázová spolupráce?

Chci, abyste to mohli zažít. Abyste to mohli okusit, abyste mohli nakouknout do mediálního světa.                        Abyste byli vidět, a přitom se nemuseli zavazovat k dlouhodobé spolupráci, která je se mnou běžně dostupná pouze na šest až dvanáct měsíců.

Abyste o sobě dali vědět a ukázali, že jste experti, o kterých se má psát.

Nemusíte se nic nového učit! Jediné, co po Vás budu potřebovat je čas, který spolu strávíme na on-line konzultaci :-)

Co je součástí MediaPromotion?

  • 1x konzultace (plus 1x konzultace navíc v případě potřeby) - naše setkání slouží k tomu, abych pochopila Vaše cíle, přizpůsobila mediální strategii přesně Vašim potřebám.

  • Zpracování obsahu - vybereme hlavní téma a připravím i dvě záložní, které budou rezonovat s Vaší cílovou skupinou a zaujmou média.

  • Monitoring - podrobná analýza Vašeho pomocí profesionálních PR nástrojů, díky které přizpůsobíme témata médiím tzv. na míru

  • Vypracování článku - jako dlouholetá zkušená novinářka napíšu článek pro potřeby konkrétního média, aby zaujal Vaši cílovou skupinu

  • Distribuce obsahu do médií - zajistím, aby se Váš článek dostal relevantním novinářům

  • Zprostředkování mediálních výstupů - budu za Vás komunikovat s novináři. Předám Vám kontakty, které Vám zůstanou k budoucímu využití

Jsem Martina. 

Specialistka na Media a Public relations. 

V médiích působím 21 let. Pomáhám podnikatelům ve službách zviditelnit se v médiích. Jsem také autorkou vzdělávacích programů pro začínající PRisty. 

18 let jsem byla součástí velkých médií, pro které jsem tvořila kontent (Tv Nova, TV Prima, rádio Impuls).

Nezmeškejte šanci stát se známým a uznávaným expertem v očích potenciálních klientů , obchodních partnerů i novinářů. Investice do mediálního zviditelnění Vám může zajistit podnikatelský růst.

Buďte vidět v médiích i Vy.


MediaPromotion


Běžná cena 20.000 CZK

Zvýhodněná narozeninová cena 12.000 CZK

(platí do 31.5.2024)
Rezervujte si své místo